0 Almanca İle Kabul Garantili Üniversite Eğitimi

Avrupa Göç Danışmanlık olarak, Almanya'da dil eğitimi ve üniversite kabul sürecinde müşterilerimize destek olmaktayız. Hukuki uzmanlığımız ve titizlikle yürüttüğümüz hizmetlerimizle, müşterilerimizin dil eğitimi almak veya üniversiteye kabul edilmek için en iyi şansı elde etmelerini sağlıyoruz.

Almanya'da üniversite eğitimi, hayatınızı dönüştürebilecek, güvenli ve nitelikli bir gelecek sağlayabilecek en doğru seçenektir. Dünya genelinde itibar gören, prestijli Alman üniversiteleri uluslararası öğrencilere kapılarını açmaktadır. Üniversite eğitiminizi Almanya'da alarak bu avantajlardan siz de yararlanabilirsiniz. Üstelik Almanya üniversiteleri, yüksek nitelikli eğitim imkanları sunmanın yanı sıra oldukça ekonomiktir. Ülkemizde ve Kıbrıs'ta bulunan vakıf üniversiteleriyle kıyaslandığında, Almanya'da üniversite okumanın doğru bir tercih olduğu daha açık bir şekilde ortaya çıkar.

  • İş imkanları
  • Çeşitli programlar ve disiplinler
  • Yüksek kaliteli eğitim

Almanya'da üniversite eğitimine kabul edilmek için gereken temel kriter oldukça basittir: Türkiye'deki bir üniversiteden 4 yıllık bir bölüme kabul edilmiş olmanız yeterlidir. Bu kabulü Almanya'daki üniversitelerde sürdürebilirsiniz. Almanca bilmiyorsanız, bir yıl hazırlık eğitimi alarak daha sonra eğitiminize devam edebilirsiniz. Bazı mühendislik ve tıp gibi bölümlerde, Almanya'nın önde gelen üniversiteleri, lise not ortalaması, ÖSYM sıralaması, TestDaF veya DSH sınav skoru gibi ek kriterlere de bakabilir.

Avrupa Göç Danışmanlık olarak, müşterilerimize dil eğitimi almak veya Almanya'da üniversiteye kabul almak için kapsamlı destek sağlamaktayız. Hukuki uzmanlarımız, başvuru sürecini yönlendirmekte ve müşterilerimizin en iyi sonuçları elde etmelerini sağlamaktadır. Dil eğitimi için uygun kursları ve dil yeterlilik sınavlarına hazırlık programlarını öneriyoruz. Üniversite kabulü için ise başvuru sürecini yönetiyor, belgelerin doğru bir şekilde hazırlanmasına yardımcı oluyor ve müşterilerimizi başvurularının tamamlanması için takip ediyoruz.

Avrupa Göç Ne Sunuyor?

  • Sıfır Almanca ile Üniversiteye Şartlı Kabul Garantis:

Avrupa Göç Danışmanlık olarak, müşterilerimizin Almanya'da dil eğitimi almak veya üniversiteye kabul almak için başarılı bir süreç yaşamasını hedefliyoruz. Uzmanlık ve titizlikle yürüttüğümüz hizmetlerimizle, müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için buradayız.

  • Vize Öncesi Hazırlıklar:

Vize öncesi hazırlıklarda size yardımcı oluyoruz. Gerekli belgelerinizi hazırlamanızda rehberlik ediyoruz ve vize randevunuzu almanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca vize mülakatı sürecinde karşılaşabileceğiniz teknikler hakkında size bilgi veriyoruz.

  • Dil kursu ve konaklama desteği

Gitmek istediğiniz şehirde 3 farklı dil kursu seçeneği belirleyip nasıl kaydolabileceğinizi size anlatıyoruz. Aynı şekilde Almanya'da konaklama bulma konusunda size kapsamlı bir rehber sunuyoruz. Dilerseniz yurt başvurusunda bulunuyoruz.

  • İkametgah Kaydı ve Oturum Kartı Başvurusu

Almanya'ya geldikten sonra ikametgah kaydınız için randevu oluşturmanızda ve başvuru belgelerenizde size yardımcı oluyoruz.

  • Öğrenci Topluluğu ve Destek

Sizi bilgi ve tecrübe paylaşımı yaptığımız, iş ilanları, sınav taktikleri, seyahat önerileri ve konaklama fırsatları gibi konularda danışabileceğiniz WhatsApp grubumuza dahil ediyoruz. Ayrıca 6 ayda bir düzenlediğimiz buluşmalarla topluluğun aile yapısını güçlendiriyoruz.

Almanya Üniversitelerine Başvuru Evrakları

Almanya'daki üniversitelere başvuruda bulunmak için gerekli belgeler ve koşullar, her üniversiteye göre değişiklik gösterebilir. Ancak, genel olarak lisans programlarına başvuru için talep edilen belgeler ve şartlar şunlardır:
1. Lise Diploması 2. Not Dökümü (Transkript Belgesi) 3. Üniversite Sınav Sonuç Belgesi

Avrupa Göç Danışmanlık olarak, müşterilerimizin Almanya'da dil eğitimi almak veya üniversiteye kabul almak için başarılı bir süreç yaşamasını hedefliyoruz. Uzmanlık ve titizlikle yürüttüğümüz hizmetlerimizle, müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için buradayız.

İletişime Geçin!

Hemen iletişime geçin. Ücretsiz bir şekilde ön görüşme yapalım!